n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _links | Fig\Link\GenericLinkProvider {#6613 -links: [ "000000004769d74a0000000071aa4130" => Fig\Link\Link {#6612 -href: "https://syliusdemo.onproof.net/new-api/docs.jsonld" -rel: [ "http://www.w3.org/ns/hydra/core#apiDocumentation" => true ] -attributes: [] } ] } |
| _stopwatch_token | "fd4d9c" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| host | "syliusdemo.onproof.net" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "0" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sun, 05 Apr 2026 03:03:26 GMT" |
| link | "<https://syliusdemo.onproof.net/new-api/docs.jsonld>; rel="http://www.w3.org/ns/hydra/core#apiDocumentation"" |
| x-debug-token | "28a475" |
| x-debug-token-link | "https://syliusdemo.onproof.net/_profiler/972287" |
| x-previous-debug-token | "972287" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 05 Apr 26 03:03:26 +0000" |
| Last used | "Sun, 05 Apr 26 03:03:26 +0000" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
No session attributes
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "EDITME" |
| DATABASE_URL | "mysql://onproof_sylius:zc%7D8v*iLCz4)@localhost/onproof_sylius" |
| JWT_PASSPHRASE | "e7c5fca1060bdf6ad23c33e4c236081f" |
| JWT_PUBLIC_KEY | "%kernel.project_dir%/config/jwt/public.pem" |
| JWT_SECRET_KEY | "%kernel.project_dir%/config/jwt/private.pem" |
| MAILER_URL | "smtp://localhost" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| BASE | "/store/public" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/home/onproof/public_html/syliusdemo" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/onproof/public_html/syliusdemo" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| H2PUSH | "off" |
| H2_PUSH | "off" |
| H2_PUSHED | "" |
| H2_PUSHED_ON | "" |
| H2_STREAM_ID | "3" |
| H2_STREAM_TAG | "2258540-1537-3" |
| HOME | "/home/onproof" |
| HTTP2 | "on" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_HOST | "syliusdemo.onproof.net" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PATH | "/usr/local/jdk/bin:/usr/kerberos/sbin:/usr/kerberos/bin:/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/sbin:/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/usr/X11R6/bin:/usr/local/bin:/usr/X11R6/bin:/root/bin:/opt/bin" |
| PHP_SELF | "/store/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_BASE | "/store/public" |
| REDIRECT_H2PUSH | "off" |
| REDIRECT_H2_PUSH | "off" |
| REDIRECT_H2_PUSHED | "" |
| REDIRECT_H2_PUSHED_ON | "" |
| REDIRECT_H2_STREAM_ID | "3" |
| REDIRECT_H2_STREAM_TAG | "2258540-1537-3" |
| REDIRECT_HTTP2 | "on" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_REDIRECT_H2PUSH | "off" |
| REDIRECT_REDIRECT_H2_PUSH | "off" |
| REDIRECT_REDIRECT_H2_PUSHED | "" |
| REDIRECT_REDIRECT_H2_PUSHED_ON | "" |
| REDIRECT_REDIRECT_H2_STREAM_ID | "3" |
| REDIRECT_REDIRECT_H2_STREAM_TAG | "2258540-1537-3" |
| REDIRECT_REDIRECT_HTTP2 | "on" |
| REDIRECT_REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_REDIRECT_SSL_TLS_SNI | "syliusdemo.onproof.net" |
| REDIRECT_REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_REDIRECT_UNIQUE_ID | "adHQ_alz_SBJhbvsb9mXdgAAERY" |
| REDIRECT_SSL_TLS_SNI | "syliusdemo.onproof.net" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_UNIQUE_ID | "adHQ_alz_SBJhbvsb9mXdgAAERY" |
| REDIRECT_URL | "/store/public/sitemap.xml" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.31" |
| REMOTE_PORT | "27581" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775358205 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775358205.6538 |
| REQUEST_URI | "/sitemap.xml" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/onproof/public_html/syliusdemo/store/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/store/public/index.php" |
| SERVER_ADDR | "89.200.141.251" |
| SERVER_ADMIN | "webmaster@syliusdemo.onproof.net" |
| SERVER_NAME | "syliusdemo.onproof.net" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SSL_TLS_SNI | "syliusdemo.onproof.net" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_DEBUG,APP_SECRET,DATABASE_URL,MAILER_URL,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,JWT_SECRET_KEY,JWT_PUBLIC_KEY,JWT_PASSPHRASE" |
| UNIQUE_ID | "adHQ_alz_SBJhbvsb9mXdgAAERY" |
| USER | "onproof" |
| argc | 0 |
| argv | [] |
| proxy-nokeepalive | "1" |
Sub Requests 1
TwigExceptionController :: showAction (token = 972287)
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "fos_rest.exception.twig_controller::showAction" |
| _links | Fig\Link\GenericLinkProvider {#5511 -links: [ "000000004769db1d0000000071aa4130" => Fig\Link\Link {#5507 -href: "https://syliusdemo.onproof.net/new-api/docs.jsonld" -rel: [ "http://www.w3.org/ns/hydra/core#apiDocumentation" => true ] -attributes: [] } ] } |
| _stopwatch_token | "e905f2" |
| exception | Symfony\Component\HttpKernel\Exception\NotFoundHttpException {#3843 -statusCode: 404 -headers: [] #message: "No route found for "GET /sitemap.xml"" #code: 0 #file: "/home/onproof/public_html/syliusdemo/store/vendor/symfony/http-kernel/EventListener/RouterListener.php" #line: 136 -previous: Symfony\Component\Routing\Exception\ResourceNotFoundException {#3702 …} : { { Symfony\Component\HttpKernel\EventListener\RouterListener->onKernelRequest(GetResponseEvent $event) … › › |
| logger | Symfony\Bridge\Monolog\Logger {#212 …6} |